W naszej ofercie znajdą Państwo rozwiązania w postaci zestawów do zagospodarowania wód opadowych idealnie wpasowujących się do skorzystania z programu „Moja Woda”. Zestawy wyposażone są w odpowiednie akcesoria takie jak pompy, filtry itp., które pozwolą na bardzo efektywne wykorzystanie zgromadzonej wody.

Jeżeli zależy nam na zmagazynowaniu jak największej ilości deszczówki warto rozważyć instalację zbiornika podziemnego. Posiadamy w ofercie kilka rodzajów gotowych zestawów z pompą, filtrem i innym akcesoriami. Zestawy podziemne charakteryzuje się bardzo szerokim zakresem pojemności zbiorników – od 1 000 do aż 11 000 litrów. Poniżej przykładowe wizualizacje – zestaw SMART ze zbiornikiem EcoLine oraz zestaw STANDARD ze zbiornikiem Octagon.  

Dla Klientów, którzy nie chcą mocno ingerować w swoje ogrody zainteresują zapewne zestawy ze zbiornikami naziemnymi. Mowa tutaj o serii Grande (1000 i 2000 l), Rimini (1000 i 2000 l) oraz Verona (1000 l). Zbiorniki są tutaj dostępne w kolorze granitowy oraz zielonym, a dodatkowo tylko Grande jeszcze w kolorze piaskowym i ciemny granit. W zestawach naziemnych mamy dostępne cztery opcje pompowe – dostępne są dwie pompy powierzchniowe (możliwość łatwego przełączania między zbiornikami) oraz dwie pompy zatapialne automatyczne. Poniżej wizualizacje zestawu Grande z pompą GardenCom 82M oraz Verona z pompą Top Muli Tech 2.

Oprócz tego, mamy bogatą ofertę zbiorników dekoracyjnych w pojemności kilkuset litrów, które idealnie wpasowują się w otoczenie domu i ogrodu. Wszystkie zbiorniki dekoracyjne charakteryzują się wysoką jakością oraz wytrzymałością na czynniki zewnętrzne.

Program „Moja Woda” obejmuje również dofinansowaniem instalacje pomagające rozprowadzić wodę deszczową na terenie nieruchomości, takie jak tunele rozsączające czy akcesoria takie jak na przykład pompy, filtry lub sterowniki. W naszej ofercie znajduję się wiele produktów spełniające warunki programu.

Po więcej informacji dotyczących produktów z naszej oferty zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową: www.mpi.com.pl.

W celu doboru odpowiedniego rozwiązania spełniającego indywidualne wymagania zapraszamy do kontaktu na adres
e-mail: biuro@mpi.com.pl lub kontaktu telefonicznego: +48 695 740 333.